7 cech najlepszego lakieru hybrydowego

7 cech najlepszego lakieru hybrydowego

Łatwość nakładania

Jak zrobić manicure hybrydowe krok po kroku? - często o to pytacie. Nasze lakiery hybrydowe Provocater są gęste, dlatego już po pierwszej warstwie ich kolor jest bardzo intensywny. Często nie wymagają kolejnych nakładań! Do tego gęsty lakier hybrydowy lepiej trzyma się na płytce paznokcia, nie spływa na boki i nie zalewa skórek. Co to oznacza dla początkującej manicurzystki? Mniej warstw to oszczędność czasu, pewniejsze nałożenie i mniejsze ryzyko odpryskiwania. Do tego płytka paznokcia nie zostanie nienaturalnie pogrubiona.

Bezpieczny skład

Lakiery hybrydowe wyprodukowane przez markę Provocater to w większości związki akrylowe, które pod wpływem promieniowania UV zostają utwardzone. Skład naszych lakierów jest tak dobrany, żeby nie wywoływać reakcji alergicznych, co ma często miejsce podczas używania lakierów innych firm. Jeśli szukasz bezpiecznego lakieru hybrydowego - wypróbuj markę Provocater.

Nasycona pigmentacja

Dobre lakiery hybrydowe to piękne i trwałe kolory! Takie właśnie oferujemy w Provocaterze. Nasze lakiery są bardzo mocno napigmentowane, a kolory są mocne, nasycone i trwałe. Czy to możliwe, że będą piękne już po pierwszej warstwie? Przekonaj się sama z Provocater!

Bogata paleta kolorów

Nasze lakiery hybrydowe Provocater posiadają piękną, mocno nasyconą paletę kolorystyczną, wśród której na pewno znajdziesz swój ulubiony odcień. Posiadamy dużo kolorów w odcieniach nude, dzięki którym zachowasz naturalnie wyglądające paznokcie z efektem trwałości hybrydy. Dla odważnych kobiet mamy wyjątkową paletę kilkunastu czerwieni.  Z każdym nowym sezonem prezentujemy Wam kilkanaście zupełnie nowych, najmodniejszych odcieni. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kolekcji Jesień/Zima 2018!

Dostępność

Co nam po pięknych lakierach, jeśli nie możemy ich nigdzie zdobyć? Najlepszy lakier hybrydowy powinien być dostępny dla każdej z Was! To dla nas bardzo ważny aspekt, dlatego lakiery hybrydowe Provocater możesz kupić w naszym oficjalnym sklepie online, ale również możesz go dostać w drogeriach na terenie całego kraju. Nasze lakiery hybrydowe dostępne są w drogerii Rossmann (wybrane sklepy) oraz w Drogeriach Polskich.

Cena

Najlepszy lakier hybrydowy powinien być wysokiej jakości i o umiarkowanej cenie, przy której każda z Nas będzie sobie mogła na niego pozwolić. Z myślą o tym przygotowaliśmy dwa rodzaje lakierów Provocater:

  • wersja klasyczna to lakiery hybrydowe o pojemności 7 ml, w cenie 29,99 zł za buteleczkę, odpowiednia do salonów kosmetycznych oraz dla Klientek, które kupują swój ulubiony odcień, z którego często korzystają.
  • mini lakier hybrydowy o pojemności 4 ml, w cenie 18,99 zł za buteleczkę, to opcja przede wszystkim dla Klientek, które chcą wypróbować nowy kolor lub które kupują odcień do wykonywania zdobień. Próbka lakieru hybrydowego jest mniejsza i tańsza.

Dobra opinia o lakierach hybrydowych

W sieci roi się od pytań: Jakie lakiery hybrydowe polecacie? Oczywiście dobre opinie o lakierach mają duże znaczenie, jeśli chcemy wypróbować zupełnie nową firmę lub w ogóle stoimy przed wyborem swoich pierwszych hybryd. Nasze lakiery Provocater testowane są nie tylko przez znane modowe blogerki (Lakierowniczka, Red Lipstick Monster, Estelle Fashion), ale przede wszystkim przez Was - nasz Klientki. Dziękujemy za każdą opinię o lakierach Provocater, którą się z nami podzieliłyście!

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
wróć do listy wpisów
Sklep internetowy Shoper.pl