Bazy hybrydowe do paznokci

Baza pod hybrydy to podstawowy element decydujący o tym, na ile Twój manicure hybrydowy będzie piękny i trwały. W naszym sklepie znajdziesz bazę do hybryd najwyższej jakości. 

Baza pod lakier hybrydowy

Baza hybrydowa decyduje o tym, czy manicure przetrwa deklarowane 21 dni, czy rozpadnie się już po kilku dobach. To jeden z kluczowych elementów manicure hybrydowego. Dlatego w sklepie Provocater proponujemy Ci same najlepsze produkty: hybrydową bazę witaminową, która wzmocni Twoją naturalną płytkę paznokcia oraz bazę wydłużającą płytkę paznokcia nawet do 5 mm. A jeśli nie chcesz kupować dwóch osobnych produktów, możesz wybrać Base & Top, czyli bazę i top w jednym

Czy baza pod hybrydy jest konieczna?

Wiele z Was pyta, czy konieczne jest używanie bazy pod lakier hybrydowy. Odpowiadamy zdecydowanie TAK! Baza chroni naturalną płytkę paznokcia przed nadmiernym oddziaływaniem lakieru hybrydowego i lampy UV, sprawia, że lakier się nie zapowietrza i nie odpryskuje. Bazę marki Provocater przygotowano z najlepszych jakościowo składników, co daje Ci bezpieczeństwo użytkowania.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl