O marce

PROVOCATER to marka stworzona z myślą o Tobie i dla Ciebie. Twoja odwaga, mądrość, niezależność, samodzielność i zamiłowanie do piękna stały się dla nas inspiracją. Codziennie czerpiemy z nich pomysły i niespożytą energię. Pragniemy realizować z Tobą pasje i spełniać Twoje marzenia. Chcemy towarzyszyć Ci w każdej chwili, dając radość i pewność siebie.

Provocater

Oddajemy w Twoje ręce produkty najwyższej jakości i niepowtarzalnej urody. W nowoczesnych smukłych buteleczkach naszych lakierów hybrydowych zamknęliśmy głębię koloru, cudowny blask, jedwabistość konsystencji i niezwykłą trwałość. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć niepowtarzalne i bezpieczne produkty. Wszystko po to, abyś mogła odkryć w sobie pasję tworzenia, bez kompromisów.

Jesteś dla nas wyjątkowa. Dziękujemy za Twoje zaufanie.

Dzięki unikatowym cechom, nasze lakiery hybrydowe cieszą się dużym powodzeniem i wciąż zachwycają setki modnych i stylowych kobiet. Potwierdzeniem powyższego są pozytywne opinie o Provocater zamieszczane na znanych i lubianych blogach związanych z modą i urodą. Oto przykładowa opinia o Provocater:

Swoją przygodę z hybrydami rozpoczęłam z marką Provocater i choć na początku miałam wiele wątpliwości czy sama sobie z tym poradzę, już po pierwszym zabiegu wiedziałam, że podjęłam dobrą decyzję. Wykonanie mojego pierwszego manicuru hybrydowego okazało się mniej skomplikowane niż to sobie wyobrażałam, a jego efekt okazał się zaskakujący nie tylko dla mnie :)

Tak opisuje swoją historię Karolina z blogu Lejdisbook.pl

 

Ciebie również zapraszamy do przygody z marką Provocater!

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl